Komputer, telewizor ukryty w szafie

tv szafaREGAŁ NA TELEWIZOR
Chyba każdemu zdarza się późnym wieczorem zasnąć w trakcie oglądania telewizyjnego filmu. Potem w środku nocy droga z kanapy do łóżka wydaje się potwornie męcząca. A dlaczego właściwie nie można postawić sobie telewizora w sypialni – na przykład w szafie? Wyglądem aparat nie pasuje do wystroju tego pomieszczenia, dlatego najlepiej ukryć go za przesuwanymi drzwiami. Etażerka z drutu, przymocowana odpowiednimi wspornikami, utrzyma w powietrzu pomiędzy regałami odbiornik telewizyjny. A kiedy następnym razem zaśniemy przy jakimś filmie, nic nie szkodzi – przecież możemy pozostać w tej samej pozycji do rana.
Metalową etażerkę mocuje się od góry do regału „Lack”. Wcześniej należy zaznaczyć dokładną pozycję wkrętów i zrobić mały otwór dla każdego z nich.

BIURKO NA KOMPUTER
Łatwo zauważyć, że to biurko do pracy z komputerem i toaletka są do siebie podobne jak dwie krople wody. Stół o głębokości wynoszącej zaledwie 45 cm oraz ścienna półka sąsiadują po lewej i po prawej z dwoma regałami. Do stołu od spodu jest przykręcony wyciągany pulpit na klawiaturę. Ponieważ konstrukcja stołu jest delikatna, pulpit ten trzeba zamocować jak najbliżej krawędzi blatu, gdyż drewno ma w tym miejscu wzmocnienie. Po schowaniu klawiatury, komputer wraz z monitorem można ukryć za przesuwanymi drzwiami, a złożone krzesło wsunąć pod blat biurka.